Kuchnia

Kuchnia, czyli dla wielu centrum zarządzania domem. Jaka powinna być? Taka jak w katalogu wnętrzarskim, czy podobna do tej u znajomych. Nasza dewiza jest prosta, kuchnia powinna być „NASZA”, czyli doskonale dopasowana, idealnie skrojona, spersonalizowana.Wybierając meble kuchenne niejednokrotnie ulegamy panującym modom i nie ma w tym nic złego pod warunkiem, że dobrze czujemy się w takim środowisku.Podczas pierwszych spotkań i rozmów z klientami, chcielibyśmy uchwycić te drobne szczegóły, które pozwolą się wyróżnić, bo przecież każdy z nas jest inny.

meble kuchenne na wymiar. przytulne funkcjonalne projekty

meble kuchenne na wymiar. przytulne funkcjonalne projekty

Oczywistym jest fakt, że zabudowa kuchenna powinna być przede wszystkim praktyczna, czyli posiadać miejsce na zlew, płytę czy piekarnik. A może warto pomyśleć o dwóch piekarnikach, w których jednocześnie upieczemy mięso i ciasto na rodzinne spotkanie.Rozplanowanie ustawienia szafek i ich wyposażenia to podstawa udanej kompozycji, dlatego tak dużą uwagę przywiązujemy do rozmowy z inwestorem.

Te bardzo istotne informacje np. o ilości przyborów kuchennych, garnków, talerzy, drobnych akcesoriów, małego AGD , pozwalają nam wykonać projekt doskonały. Ma to ogromne znaczenie przy zleceniach dla miłośników gotowania czy dużych rodzin, gdzie wszystkiego jest po prostu więcej . Dla mniejszej rodziny lub osoby samotnej priorytetem mogą się okazać zupełnie inne wyposażenia. W kwestii materiałów i kolorystyki, tu zadajemy się na upodobania klienta, służąc oczywiście radą i dobrym słowem. W ofercie mamy wszystkie dostępne na rynku rodzaje frontów kuchennych również te najbardziej popularne, czyli lakierowanemeble kuchenne na wymiar

Meble kuchenne projektowane dla naszych klientów, wykonywane są przez duży zakład produkcyjny, co daje gwarancję solidnego wykonania. Gotowe szafki są specjalnie przygotowane do transportu i przywozimy je bezpośrednio na adres inwestycji. Dzięki temu do minimum ograniczamy możliwość uszkodzenia zabudowy. Montaż trwa zazwyczaj 1-2 dni w zależności o wielkości całej zabudowy.

Uzupełnieniem naszej oferty, są zestawy sprzętu Agd. Decydując się na ten zakup w naszej firmie, klienci mogą liczyć na specjalne ceny i upusty. Zazwyczaj do pełnego zestawu AGD, bateria lub zlew otrzymują Państwo Gratis.

  • kuchnia kolorowa
  • kuchnia
  • meble kuchenne
    zabudowa kuchenna