Garderoba

Garderoba jest miejscem do przechowywania odzieży i obuwia. Jest też miejscem, w którym znajdzie się miejsce na deskę do prasowania, żelazko, suszarkę na pranie.

Dobrze zaprojektowana garderoba na wymiar powinna również posiadać wydzielone miejsce na bieliznę pościelową, ręczniki a nawet walizki, torby podróżne.

Wykonując plan zagospodarowania przestrzeni garderoby musimy więc zwrócić uwagę na to co chcemy tam pomieścić i faktyczną ilość rzeczy. Jedynym ograniczeniem jest dla metraż pomieszczenia w którym planujemy urządzić garderobę.

Projekt garderoby powinien być przede wszystkim funkcjonalny ale i estetyczny. W zależności od wielkości pomieszczenia należy odpowiednio zaplanować rozkład poszczególnych elementów tak by poszczególne rzeczy były łatwo dostępne.

Do uporządkowania przestrzeni w garderobie doskonale sprawdzają się wysuwane kosze, szuflady lub półki na prowadnicach. Do tego oczywiście drążki na ubrania wiszące i duża ilość półek.

Idealnie w garderobie sprawdza się górny pawlacz, na którym to zwykle umieszcza się właśnie walizki lub np. pudełka z odzieżą sezonową.

Dość powszechnie garderoby wykonujemy pod skosami na poddaszach. Nie stanowi to większego problemu o ile dobrze zaplanujemy przestrzeń.

  • garderoba na wymiar
    garderoba na wymiar szuflady, półki wysuwane

Zainteresowanych wykonaniem w pełni funkcjonalnej garderoby zapraszamy do zgłoszenia.

Pomiar i wycena jest BEZPŁATNA